Київський ЦЕНТР ПРАВА - це провідна юридична компанія, яка вже багато років успішно працює в України. Ключовою особливістю є спеціалізація та глибока інтеграція в актуальні проблеми наших клієнтів. 

Юристи та адвокати Київського ЦЕНТРУ ПРАВА мають фахову міжнародну освіту, необхідну для ефективної роботи. Фахівці регулярно приймають участь в програмах підвищення кваліфікації, профільних тренінгах та семінарах, що забезпечує високий рівень професіоналізму та унікальну для українського ринку якість послуг.  

Головними практиками є інтелектуальна власніть та авторське право, супроводження господарської діяльності юридичних осіб, міграційне право, фінансове та податкове право, відносини з державними органами, зовнішньоекономічна діяльність. Однак, враховуючи партнерську мережу та широкопрофільну команду юристів, Київський ЦЕНТР ПРАВА має можливість забезпечувати своїм клієнтам підтримку майже у всіх сферах, особисто чи за рахунок мережі партнерів. В будь-якому разі Київський ЦЕНТР ПРАВА бере на себе усі організаційні питання щодо надання послуг, контролю їх якості та відповідності конкретним обставинам. Організація повністю відповідає перед своїми клієнтами за усі послуги, що надаються під брендом ЦЕНТРУ ПРАВА.  

Київський ЦЕНТР ПРАВА пропонує своїм клієнтам зручний та зрозумілий сервіс, починаючи від обрання формату особистих контактів, офісні переговори чи ділова зустріч за кавою, закінчуючи використанням найпрогресивніших IT інструментів в своїй діяльності. Наші клієнти отримують постійну телефонну підтримку, у тому числі в неробочі години та у вихідні дні, оперативний зв’язок та швидкі відповіді за допомогою електронної пошти та месенджерів. Ми надаємо захищений доступ до документів, файлів та персональної папки клієнта у хмарному файловому сховищі. Нами передбачена можливість моніторингу робочих процесів та виконання поставлених задач через спеціальний мобільний додаток.

В своїй роботі Київський ЦЕНТР ПРАВА дотримується високих індустріальних стандартів. Серед головних: абсолютний пріоритет інтересів клієнта, повна конфіденційність взаємовідносин, чітке визначення поточних задач та кінцевих цілей.

Київський ЦЕНТР ПРАВА діє на комерційній основі, існує та розвивається за рахунок надходжень від наших постійних клієнтів. Показником ефективності наших послуг є їх рентабельність, за якої прибуток або економія клієнта переважає витрати на наше залучення, зазвичай у рази. Зі свого боку, ми пропонуємо чітку та зрозумілу систему тарифікації наших послуг та визначення розміру гонорарів, на яку впливають виключно два фактори - обсяг послуг та їх ресурсовитратність.

gallery/1-разв
www.000webhost.com