Проекти1 min read

За сприянням Міжнародного фонду «ВІДРОДЖЕННЯ» в 2019 році реалізуються наступний проект.

Дата реалізації: 11 місяців ( з грудня 2018 року по жовтень 2019 року)

 

Дата реалізації: 11 місяців ( з грудня 2018 року по жовтень 2019 року)

Круглий стіл на тему: надання безоплатної правової допомоги жителям міста Черкаси

01.02.2019 за ініціативи Громадської організації «Центр Права» у приміщені Черкаської міської ради відбувся круглий стіл на тему: надання безоплатної правової допомоги жителям міста Черкаси. За участю заступника Черкаського міського голови Юрія Ботнара, в.о. директора департаменту організаційного забезпечення Віталія Іляшенка, начальника відділу підтримки громадянського суспільства Олексія Дубового, Голови Правління ГО «Центр Права» Петра Бурлаченка, юриста ГО «Центр Права» Жанни Тюріной, представників Головного територіального управління юстиції в Черкаській області Марини Рябініноі та Юлії Шапошник, представника Черкаського центру БВПД Ірини Крутоус та голів і секретарів органів самоорганізації населення м. Черкаси. У ході засідання Олексій Дубовий зазначив, що ми працюємо спільно вєі вже є партнерами із ГОт»Центр Права» і надав слово для виступу Петру Бурлаченко.

Без тіні сумнівів

23.01.2019 ГО "Центр Права" отримав новий адвокаційний досвід, приймаючи активну участь у підготовці тіньового (альтернативного) звіту про виконання Україною Міжнародного пакту про громадянські та політичні права.

У складі коаліції організацій Мережа правового розвитку та Мережа хабів України,23.01.2019 р. в м. Києві ГО "Центр права" провела конструктивний діалог з представниками Верховної ради України, Міністерства культури України, Міністерства юстицій України, Уповноваженого з прав людини, Поліції.

ГО "Центр права" як експерт даного питання дослідив проблематику та аргументував свої рекомендації державі з приводу інтеграції ромського населення та реалізації Стратегії захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини на період до 2020 року.

Голова ГО "Центр права" Петро Бурлаченко розпочав свій виступ цитатою Чешського президента Вацлава Гавела: "Яке відношення до ромів такий і рівень демократії в країні" та розкрив проблемні питання отримання свідоцтв про народження й паспортів, необґрунтованих обшуків і затримань та створення незаконної бази ромів у правоохоронних органів.

Підсумовуючи даний захід можна сказати, що продовжується робота по захисту прав ромського населення та інтеграція в українське суспільство ромської національної меншини.

Шістдесят перше пленарне засідання 

17 січня, о 10.00 у сесійному залі Черкаської міської ради за адресою: бульв. Шевченка, 307 не відбулось шістдесят перше пленарне засідання другої сесії Черкаської міської ради, порядком денним якої було розгляд земельних та галузевих питань, зокрема питання бюджету. Причиною зриву засідання була неявка депутатів - станом на 10:25 з'явились лише 17 депутатів Черкаської міської ради з 42-х обраних.

На засіданні у повному складі були відсутні представники фракцій ВО "Свобода" та "БПП-Солідарність"

«Взаємодія «влада-громада-поліція»

16.01.2019р. об 14.30 в приміщенні міської ради м. Сміла, Черкаської області відбувся круглий стіл під головуванням Заступника міського Голови м. Сміла Осейко Людмили Семенівни. 
Порядком денним круглого столу були організаційні питання реалізації проекту «Взаємодія «влада-громада-поліція» задля безпеки ромської громади м. Сміла», за підтримки Міжнародного Фонду «ВІДРОДЖЕННЯ», а саме: створення координаційної ради з питань безпеки ромської громади м.Сміла та проведення соціологічного дослідження стану безпеки та стану запобігання проявам дискримінації в м. Сміла.
У заході приймали участь: Представники громадської організації «Центр Права», - Голова правління Бурлаченко Петро Дмитрович, менеджер проекту Тюріна Жанна Анатоліївна, юрист Мерзлікін Олексій Іванович; 

Обговорення стратегічних питань розвитку Черкаської області

14.12.2018 р. Громадська організація «Центр Права», в особі юриста Черкаського офісу, Тюріної Жанни, яка увійшла до складу ініціативної групи, прийняла активну участь в публічному громадському обговоренні стратегічних питань розвитку Черкаської області, зокрема Регіональної програми розвитку дорожнього господарства Черкаської області на 2019- 2022 роки, Програми соціального і економічного розвитку Черкаської області на 2019 рік, яка включала в себе актуальні для ГО «Центр Права» питання розбудови інституційної спроможності , розширення центрів безпеки громадян, комплексу заходів щодо розвитку громадянського суспільства тощо. Пропозиції громадськості мали конструктивний характер, в більшості своїй були прийняті до уваги та будуть враховані під час реалізації регіональних програм розвитку Черкащини.

Підписання Меморандуму про співпрацю між ГО «Центр Права» та ГТУЮ

Підписання Меморандуму про співпрацю між ГО «Центр Права» та Головним територіальним управлінням юстиції в Черкаській області в рамках проекту «Я маю право».

Тренінг у загальноосвітній школі міста Звенигородка

29.11-30.11 2018 та 01.12.2018 Проведено останній тренінг у загальноосвітній школі міста Звенигородка, Черкаської області зі створення «шкільної служби порозуміння» в рамках проекту «Посилення реалізації проекту з надання правової допомоги ромській громаді Черкащини в частині створення «Шкільної служби порозуміння» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Дітям тренінги дуже сподобалися, в подальшому вони будуть вирішувати конфлікти мирним шляхом, що також знадобиться їм у повсякденному житті. Хочу подякувати Дацко Оксані та МФ «Відродження». ГО «Центр Права» вирішення перших конфліктів буде допомагати, після чого діти будуть вирішувати їх самі. Усім успіхів.

error: Информація захищена від копіювання!

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.