Новини1 min read

Засідання круглого столу на тему: «Реалізація правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»: співпраця з громадськістю»

Сьогодні за участю громадських організацій Черкаської області провели засідання круглого столу на тему: «Реалізація правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»: співпраця з громадськістю». Активно дискутували на теми: реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», законодавчих змін #ЧужихДітейНеБуває, #ВідповідальнеБатьківство, порядку виїзду з дитиною за кордон та протидії булінгу. У наш час проблема булінгу (цькування) стала доволі розповсюдженим та масовим явищем: в багатьох країнах світу серед підлітків продовжують набувати поширення прояви жорстокості, агресії та психологічного тиску. Запросили і наших партнерів долучитись до Всеукраїнського тижня протидії булінгу, адже тільки спільними зусиллями ми зможемо сформувати нетерпимість до цього ганебного явища! #MinJust4U #ЯМАЮПРАВО! #СтопБулінг

ГО "Центр Права" продовжує реалізацію проекту "Адвокація у напрямку спрощення отримання ідентифікуючих документів"ГО "Центр Права" продовжує реалізацію проекту "Адвокація у напрямку спрощення отримання ідентифікуючих документів"

ГО "Центр Права" продовжує реалізацію проекту "Адвокація у напрямку спрощення отримання ідентифікуючих документів" та виявляє нових осіб ромської національної меншини, які не можуть отримати паспорти або свідоцтва про народження. Так сьогодні 9.09.2019 в Черкаський офіс ГО "Центр Права" звернулася ромка, Матюшенко Раїса, з питанням відмови у видачі їй паспорту після втрати. Наші юристи провели правовий аналіз ситуації та розробили алгоритм дій спрямований на вирішення цієї проблеми.

5.08.2019 провели зустріч із Управлінням державного адміністрування реєстрації місця проживання Черкаської міської ради, комунальними управителями та мешканцями громад.

5.08.2019 Мережа правового розвитку та ГО "Центр Права" разом з ГО "ZMINA.Центр прав людини" , провели зустріч із Управлінням державного адміністрування реєстрації місця проживання Черкаської міської ради, комунальними управителями та мешканцями громад. Основною темою зустрічі були майнові права людини, реєстрація місця проживання, зокрема болючими виявились питання зняття з реєстрації людини, що не має майнового права на житло, в якому зареєстрована, захист майнових прав дітей, приватизація та зв‘язок між реєстрами різних відомств.

25.07.2019. Прийом громадян в КСН ' Митниця'

25.07.2019. Прийом громадян в КСН ' Митниця' Обговорювалось питання щодо будівництва

08.07.2019 відбувся круглий стіл між ДМС, РАЦС та ГО "Цетр Права"

Сьогодні, 08.07.2019 між Управлінням державної міграційної служби України в Черкаській області в особі першого заступника начальника управління Уманець Володимира, відділом РАЦС Габелок Тетяна, Пустовар Анжела та ГО "Центр Права" Бурлаченко Петро, Кучер Олексій, Стельмащук Павло був проведений круглий стіл, метою якого було обговорення проблем зв'язаних з отриманням ідентифікуючих документів для осіб Ромської національності. Під час дискусії були обговорені проблемні питання та методи їх вирішення.

01.07.2019 розпочалась реалізація проекту за підтримки МФ "Відродження": "Адвокація в напрямку спрощення порядку отримання ідентифікуючих документів та сприянння Ромам в їх отриманні"

Сьогодні, 01.07.2019 розпочалась реалізація проекту за підтримки МФ "Відродження": "Адвокація в напрямку спрощення порядку отримання ідентифікуючих документів та сприянння Ромам в їх отриманні" Черкаський офіс відвідали представники ромської громади Черкаської області з проханням допомоги їм в отриманні паспортів та свідоцтв про народження. Головою ГО "Центр Права" Бурлаченком Петром та юристом Кучером Олексієм були надані роз'яснення та консультація з питань відновлення втрачених документів.

14.06.2019 відбулось чергове планове засідання круглого столу під головуванням начальника ГТУЮ Свіренюка Олександра, ГО "Центр Права" Тюріної Жанни Анатоліївни та Стельмащука Павла Олеговича

Сьгодні 14.06.2019 відбулось чергове планове засідання круглого столу під головуванням начальника ГТУЮ Свіренюка Олександра, ГО "Центр Права" Тюріної Жанни Анатоліївни та Стельмащука Павла Олеговича та ГО "Центр допомоги добровольчим батальйонам" Кузмічової Раїси Миколаївни. В процесі обговорення нагайних питань також було узгоджено новий графік спільного з ГО "Центра Права" та ГТУЮ прийому громадян в КСН та презентовано нові роздаткові матеріали на тему спадщини, аліментів і земельних питань.

6 червня 2019 року продовжуємо правопросвітницьку роботу з громадянами шляхом розповсюдження інформаційних матеріалів та виїзних консультацій для мешканців міста в КСН.

Продовжуємо правопросвітницьку роботу з громадянами шляхом розповсюдження інформаційних матеріалів та виїзних консультацій для мешканців міста в КСН. Найбільш актуальними питаннями що цікавлять громадян є: субсидії, земельні питання, питання спадщини, зняття непроживаючих осіб з реєстраціїї.

24 травня 2019 року в приміщенні ОДА м. Черкаси був проведений круглий стіл з приводу плану заходів Стратегії захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини на базі Черкаської обласної державної адміністрації.

24 травня 2019 року в приміщенні ОДА м. Черкаси за участю громадської організації “Центр права”, ГО “Романі Рота” та представників відповідних відділів ОДА, а саме в.о. Директора Департаменту культури, начальник відділу енергетики та ЖКГ, заступник директора Черкаського обласного центру соц. служб, заступник директора фін. установи “Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву”, начальник відділу сприяння працевлаштуванню ЧОЦЗ, заступник начальника — начальник відділу розвитку та орг.-фін. забезпечення управління охорони здоров'я та інші, був проведений круглий стіл з приводу плану заходів Стратегії захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини на базі Черкаської обласної державної адміністрації. В ході засідання були розглянуті питання щодо: надання медичних послуг особам, які належать до ромської національної меншини та не мають ідентифікуючих документів, що в свою чергу унеможливлює підписання декларації; питання видачі свідоцтв про народження повнолітнім ромам, факт народження яких не був зареєстрований; питання сприяння відділу освіти у створенні шкіл порозуміння в ЗОШ за участю ромських дітей та інші. В ході обговорення цих гострих питань виникали протиріччя. За результатами обговорення звіту було прийнято рішення звернутися до відділу охорони здоров'я з ініціативою вирішення питання доступу ромів що не мають документів до отримання медичних послуг та прийняте рішення продовжити співпрацю з державними органами, визначеними виконавцями стратегії.

Поздравляем нашу дорогую коллегу Жанну Анатольевну с днём рождения.

Поздравляем нашу дорогую коллегу, юриста, Жанну Анатольевну с днём рождения. Желаем Вам счастья, долголетия, крепких нервов и успехов как в работе, так и дома. Пусть все Ваши мечты сбудутся, а на жизненном пути будут попадаться только хорошие и искренние люди. С праздником Вас.

23.04.2019 року в рамках проекту «Я маю Право» відбулось чергове планове засідання круглого столу

23.04.2019 року в рамках проекту «Я маю Право» відбулось чергове планове засідання круглого столу під головуванням начальника ГТУЮ у Черкаській області Свіренюк Олександра Олександровича. В засіданні круглого столу брали участь представники ГО «Центр Права» Жанна Тюріна, та Кучер Олексій, представники громадських організацій ГО «Дитячий фонд Черкащини», ГО «Народний контроль», Черкаське відділення ВБО «Турбота про літніх людей в Україні» За ініціативою нашої організації, крім інших поточних питань, розглядались робочі питання спільної діяльності між ГТУЮ та ГО «Центр Права» що до реалізації проекту «Посилення правової спроможності громади міста Черкаси»

Головою ГО "Центр Права", Бурлаченком Дмитром була проведена юридична консультація у КСН м-рн "Дніпровський".

17.04.2019 головою ГО "Центр Права", Бурлаченком Дмитром була проведена юридична консультація у КСН м-рн "Дніпровський". Тепер отримати безкоштовну правову консультацію та допомогу у складанні скарг, заяв чи інших документів Черкащани зможуть у комітетах самоорганізації населення.

Проиграть видео

ГО "Вестед" спільно із ГО "Центр Права" організували та провели тренінг для ромської громади у м. Черкаси

14.09.19 ГО "Вестед" спільно із ГО "Центр Права" організували та провели тренінг для ромської громади у м. Черкаси на тему "Справедливість для ромів в Україні" Тренер Володимир Навродський залучав до роботи в группах та в обговоренні питань ромської громади усіх учасників. Учасники тренінгу брали активну участь і розробляли та надавали пропозиції, шляхи вирішення проблемних ситуацій з ромською громадою України, що дало змогу підвищити рівень залученості ромів та відстоювання своїх прав. В завершенні тренінгу учасники надали зворотній зв'язок та зазначили що у них підвищився рівень у сфері захисту прав, а також знають до кого в першу чергу необхідно звертатися в разі їх порушень.

Підписання трьохстороннього Меморандуму про співпрацю між громадською організацією «Центр права», виконавчим комітетом Черкаської міської ради та Головним територіальним управлінням юстиції у Черкаській області.

Сьогодні 10.04.2019 був підписаний трьохсторонній Меморандум про співпрацю між громадською організацією «Центр права», виконавчим комітетом Черкаської міської ради та Головним територіальним управлінням юстиції у Черкаській області. Цей Меморандум має стати реальним кроком до підвищення якості послуг, що отримують жителі міста Черкаси. Тепер черкащани зможуть отримати безкоштовну юридичну консультацію від фахівців у своїх мікрорайонах в приміщенні комітету самоорганізації населення.

Тренінг для працівників Національної Поліції м. Сміла на тему «Дискримінація».

10.04.2019 в рамках проекту «Влада-громада-поліція», ГО «Центр Права» спільно з Управлінням забезпечення прав людини, Вікторією Гапоненко, провели тренінг для працівників Національної Поліції м. Сміла на тему «Дискримінація». Під час тренінгу працівники Національної Поліції були зацікавлені, тому брали активну участь у обговоренні теми дискримінації та безпеки громади міста Сміла, в т. ч. ромської громади.

Інтерв`ю на суспільному радіо «Рось» про стан дотримання прав людини та дискримінаційих проявів до національних меншин і порушення прав на расовому підґрунті.

02.04.2019 спільно із Вікторією Гапоненко Управління забезпечення прав людини давали інтерв`ю на суспільному радіо «Рось» про стан дотримання прав людини та дискримінаційих проявів до національних меншин і порушення прав на расовому підґрунті. Запис ефіру можна прослухати нижче:

Відкритий укрок на тему "СТОП БУЛІНГ"

13 лютого 2019 р. о 13.15 у Черкаській загальноосвітній школі № 29 ГО "Центр Права" спільно з Головним територіальним управлінням юстиції у Черкаській області в межах правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» провело відкритий урок для учнів 7-9 класів на тему "СтопБулінг".

Захід проводився у цікавій ігровій формі, діти активно залучались до діалогу з працівниками ГТУЮ та ГО "Центр Права" щодо способів запобігання та протидії булінгу серед учнів та однолітків.

Круглий стіл на тему: надання безоплатної правової допомоги жителям міста Черкаси

01.02.2019 за ініціативи Громадської організації «Центр Права» у приміщені Черкаської міської ради відбувся круглий стіл на тему: надання безоплатної правової допомоги жителям міста Черкаси. За участю заступника Черкаського міського голови Юрія Ботнара, в.о. директора департаменту організаційного забезпечення Віталія Іляшенка, начальника відділу підтримки громадянського суспільства Олексія Дубового, Голови Правління ГО «Центр Права» Петра Бурлаченка, юриста ГО «Центр Права» Жанни Тюріной, представників Головного територіального управління юстиції в Черкаській області Марини Рябініноі та Юлії Шапошник, представника Черкаського центру БВПД Ірини Крутоус та голів і секретарів органів самоорганізації населення м. Черкаси. У ході засідання Олексій Дубовий зазначив, що ми працюємо спільно вєі вже є партнерами із ГОт»Центр Права» і надав слово для виступу Петру Бурлаченко.

Без тіні сумнівів

23.01.2019 ГО "Центр Права" отримав новий адвокаційний досвід, приймаючи активну участь у підготовці тіньового (альтернативного) звіту про виконання Україною Міжнародного пакту про громадянські та політичні права.

У складі коаліції організацій Мережа правового розвитку та Мережа хабів України,23.01.2019 р. в м. Києві ГО "Центр права" провела конструктивний діалог з представниками Верховної ради України, Міністерства культури України, Міністерства юстицій України, Уповноваженого з прав людини, Поліції.

ГО "Центр права" як експерт даного питання дослідив проблематику та аргументував свої рекомендації державі з приводу інтеграції ромського населення та реалізації Стратегії захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини на період до 2020 року.

Голова ГО "Центр права" Петро Бурлаченко розпочав свій виступ цитатою Чешського президента Вацлава Гавела: "Яке відношення до ромів такий і рівень демократії в країні" та розкрив проблемні питання отримання свідоцтв про народження й паспортів, необґрунтованих обшуків і затримань та створення незаконної бази ромів у правоохоронних органів.

Підсумовуючи даний захід можна сказати, що продовжується робота по захисту прав ромського населення та інтеграція в українське суспільство ромської національної меншини.

Шістдесят перше пленарне засідання 

17 січня, о 10.00 у сесійному залі Черкаської міської ради за адресою: бульв. Шевченка, 307 не відбулось шістдесят перше пленарне засідання другої сесії Черкаської міської ради, порядком денним якої було розгляд земельних та галузевих питань, зокрема питання бюджету. Причиною зриву засідання була неявка депутатів - станом на 10:25 з'явились лише 17 депутатів Черкаської міської ради з 42-х обраних.

На засіданні у повному складі були відсутні представники фракцій ВО "Свобода" та "БПП-Солідарність"

«Взаємодія «влада-громада-поліція»

16.01.2019р. об 14.30 в приміщенні міської ради м. Сміла, Черкаської області відбувся круглий стіл під головуванням Заступника міського Голови м. Сміла Осейко Людмили Семенівни. 
Порядком денним круглого столу були організаційні питання реалізації проекту «Взаємодія «влада-громада-поліція» задля безпеки ромської громади м. Сміла», за підтримки Міжнародного Фонду «ВІДРОДЖЕННЯ», а саме: створення координаційної ради з питань безпеки ромської громади м.Сміла та проведення соціологічного дослідження стану безпеки та стану запобігання проявам дискримінації в м. Сміла.
У заході приймали участь: Представники громадської організації «Центр Права», - Голова правління Бурлаченко Петро Дмитрович, менеджер проекту Тюріна Жанна Анатоліївна, юрист Мерзлікін Олексій Іванович; 

Обговорення стратегічних питань розвитку Черкаської області

14.12.2018 р. Громадська організація «Центр Права», в особі юриста Черкаського офісу, Тюріної Жанни, яка увійшла до складу ініціативної групи, прийняла активну участь в публічному громадському обговоренні стратегічних питань розвитку Черкаської області, зокрема Регіональної програми розвитку дорожнього господарства Черкаської області на 2019- 2022 роки, Програми соціального і економічного розвитку Черкаської області на 2019 рік, яка включала в себе актуальні для ГО «Центр Права» питання розбудови інституційної спроможності , розширення центрів безпеки громадян, комплексу заходів щодо розвитку громадянського суспільства тощо. Пропозиції громадськості мали конструктивний характер, в більшості своїй були прийняті до уваги та будуть враховані під час реалізації регіональних програм розвитку Черкащини.

Підписання Меморандуму про співпрацю між ГО «Центр Права» та ГТУЮ

Підписання Меморандуму про співпрацю між ГО «Центр Права» та Головним територіальним управлінням юстиції в Черкаській області в рамках проекту «Я маю право».

Тренінг у загальноосвітній школі міста Звенигородка

29.11-30.11 2018 та 01.12.2018 Проведено останній тренінг у загальноосвітній школі міста Звенигородка, Черкаської області зі створення «шкільної служби порозуміння» в рамках проекту «Посилення реалізації проекту з надання правової допомоги ромській громаді Черкащини в частині створення «Шкільної служби порозуміння» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Дітям тренінги дуже сподобалися, в подальшому вони будуть вирішувати конфлікти мирним шляхом, що також знадобиться їм у повсякденному житті. Хочу подякувати Дацко Оксані та МФ «Відродження». ГО «Центр Права» вирішення перших конфліктів буде допомагати, після чого діти будуть вирішувати їх самі. Усім успіхів.

error: Информація захищена від копіювання!

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.